JOMA MIKINA ECO SUPERNOVA 103315.702

JOMA MIKINA ECO SUPERNOVA 103315.702
45 €  64.4 €
Na objednávku z externého skladu do 14 dní
Odošleme do 14 dní

Pánska/chlapčenská mikina na zips. Táto ekologická bunda bola navrhnutá pre vaše futbalové a sálové futbalové tréningy, aby ste sa vyhli ochladzovaniu po cvičení. Je vyrobená zo 100% recyklovaného polyesteru, aby sa znížil dopad na životné prostredie. Táto bunda so zapínaním na zips má praktický štítok na jednoduché zapínanie a otváranie, nastaviteľnú kapucňu s plochými šnúrkami a bočné vrecká na zips na bezpečné uloženie drobností, ako je mobilný telefón alebo kľúče. Rovnako tak obsahuje rebrovaný lem a manžety, ktoré poskytujú optimálne a pohodlné nosenie a zabraňujú prenikaniu studeného vzduchu.

Čo sa týka zloženia, je vyrobená zo 100% recyklovaného polyesteru v trvalo udržateľnom výrobnom procese. Týmto spôsobom Joma prispieva k obmedzeniu klimatických zmien a zníženiu emisií znečisťujúcich plynov do atmosféry. Tento pohodlný, mäkký a odolný materiál predlžuje životnosť tejto mikiny. Udrží hráča v teple počas tréningov, keď sa počasie ochladí.

Má jednoduchý dizajn, ktorý sa ľahko kombinuje s akýmikoľvek teplákovými nohavicami. Predná strana je potlačená sublimáciou s optickým efektom, ktorý dodáva moderný nádych.

Vyšívané logo Joma.

farba: modrá/biela


 Tabuľka veľkostípohlavie: DETSKÉ, PÁNSKE
kolekcia: ECO SUPERNOVA
oblečenie: MIKINY