JOMA DRES HELLAS VERONA AWAY TI10601A0102

JOMA DRES HELLAS VERONA AWAY TI10601A0102
95 €  116 €
Na objednávku z externého skladu do 14 dní
Odošleme do 14 dní

Tričko s krátkym rukávom z dresu away (vonku) Hellas Verona FC. Sezóna 2023/2024, pánsky model. Vonkajšie tričko mení farby a je poctou mestu Verona viac ako kedykoľvek predtým. Na vrchole nápadnej žltej farby sú zakomponované modré detaily vrátane obrysu mesta, ktorý vyniká na zakončení rukávov.

Pokiaľ ide o tkaninu, elastický materiál bol vyrobený 100% z recyklovaného polyesteru, aby sa znížil dopad na životné prostredie. Obsahuje rebrovaný výstrih a manžety na dosiahnutie pohodlnejšieho nosenia. Technológia MICRO-MESH SYSTEM bola zahrnutá do podpazušia, teda do oblastí, kde sa pot najčastejšie hromadí. Týmto spôsobom sa rýchlo odvedie a telo hráča zostane suché, dokonca aj vo chvíľach vysokého výkonu. Každý kus je spojený systémom plochých švov FLATLOCK, ktorý zabraňuje odieraniu a poskytuje elasticitu a voľnosť pohybu.

Na prednej strane je vyšívaný erb Hellas Verona FC, ktorý dodáva košeli ešte elegantnejší nádych, s nápisom s nápisom „HELLAS VERONA FC“. V hornej časti chrbta je ďalší drobný nápis s názvom piesne „TU SEI IL VERONA“.


 Tabuľka veľkostípohlavie: PÁNSKE
kolekcia: VERONA
oblečenie: DRESY