JOMA FITNES OBUV THUNDER CRTHUNS2402

JOMA FITNES OBUV THUNDER CRTHUNS2402
85 €  110.8 €
Na objednávku z externého skladu do 14 dní
Odošleme do 14 dní

V Joma chceme staviť na jeden zo športov, ktoré momentálne zažívajú boom: fitness aktivity v posilňovni. Preto uvádzame na trh model topánok Thunder, ktorý zahŕňa základné požiadavky na cvičenie každého jedného z funkčných cvičení vysokej intenzity: vzpieranie, metabolický tréning a gymnastiku. Thunder vám pomôže udržať vašu motiváciu neporušenú a užiť si disciplínu, ktorá prekvitá u čoraz väčšieho počtu nadšencov.

Jednou z jeho silných stránok je konštrukcia zvršku. Vyrobené hlavne z výnimočne ľahkého a priedušného nylonu spolu s mikroskopickými VTS perforáciami umožňujúcimi odparovanie potu. Napríklad pri kardio a zdvíhacích cvičeniach je nevyhnutné, aby noha zostala v pohode. Táto tkanina sa dobre prispôsobí nohe a vždy ju drží na mieste. Najdôležitejším faktorom je preto jej vynikajúca úroveň ochrany vďaka gume nastreknutej okolo celej topánky, najmä na bokoch a špičke, aby sa minimalizovalo trenie pri cvičení na stene.

Navrhnuté so širokým tvarom, aby sa chodidlo pri zdvíhaní váhy mohlo úplne vysunúť. Fylonová medzipodrážka s vysokou hustotou absorbuje nárazy počas kardia a šprintu a poskytuje stabilnú základňu pre vzpieranie.

Podošva je vyrobená z gumy DURABILITY, ktorá obopína strednú bočnú stenu, čím poskytuje pohodlie, odolnosť proti oderu a zabraňuje skĺznutiu pri lezení po lane. Plochý krok a 100% kontakt so zemou pre stabilitu počas silového tréningu. Zaručená prirodzená flexibilita prednej časti chodidla s FLEXO drážkami.


 Tabuľka veľkostípohlavie: PÁNSKE
zloženie obuvi: TPU
kolekcia topánky: THUNDER