JOMA BEŽECKÁ OBUV STORM VIPER MADRID RMADRIW2101

JOMA BEŽECKÁ OBUV STORM VIPER MADRID RMADRIW2101
75 €
V našom sklade
Odosielame do 3 pracovných dní

NOVINKA!

V Storm Viper Movistar Madrid Half Marathon nájdete všetko, čo potrebujete od zmiešanej obuvi: dokonalé spojenie medzi reaktivitou a stabilitou.


Medzipodrážka REACTIVE BALL vyvinutá z materiálu s veľkou tlmiacou schopnosťou a návratnosťou energie. Po prvom pohltení nárazu behúňa obnoví svoj pôvodný tvar bez takmer akejkoľvek deformácie vďaka konštrukcii expandovaných častíc, ktoré poskytujú vynikajúcu návratnosť energie. Maximálny návrat energie absorbovaním kinetickej energie pretekov a jej vrátením pretekárovi.

Reaktivita REACTIVE BALL vyžaduje zvýšenie stability. Nový Storm Viper to dosahuje tromi dôležitými úpravami: zabudovaním STABILIS SYSTEM do päty, väčšou základňou pre vstupný dopad a širšou podrážkou.

Revolučný spôsob aplikácie STABILIS SYSTEM je prostredníctvom časti väčšej tuhosti vstreknutej do päty, ktorá obmedzuje pohyb chodidla pri vstupe a poskytuje väčšiu stabilitu došľapu. Táto pevnosť zlepší výkon športovca, pretože chodidlo nebude musieť dosiahnuť bezpečnosť pred impulzom a zvýši ochranu kĺbov pred zranením.

Zvršok obuvi je vyrobený z ľahkej a odolnej priadze tkanej z jedného kusu tak, aby chodidlo nachádzalo maximálnu oporu tým najpohodlnejším spôsobom. Používajú sa technológie ako VTS SYSTEM, ktorý uľahčuje potenie a JOMA SPORTECH, zodpovedný za úpravu.

Technológia DURABILITY aplikovaná na podrážku vytvára gumu s vysokou hustotou, ktorá odďaľuje opotrebovanie podošvy pri behu po asfalte. Rozloženie gumy DURABILITY je vyvinuté tak, aby bolo umiestnené len v oblastiach najväčšieho kontaktu. To znižuje hmotnosť topánky a uľahčuje návrat energie poskytovanej medzipodrážkou REACTIVEBALL.

Hmotnosť je 324 g a má 10 mm Drop.

 


 Tabuľka veľkostípohlavie: PÁNSKE
kolekcia topánky: STORM VIPER