JOMA BEŽECKÁ OBUV R.PODIUM 2304 RPODIS2304

JOMA BEŽECKÁ OBUV R.PODIUM 2304 RPODIS2304
107 €  138 €
Na objednávku z externého skladu do 14 dní
Odošleme do 14 dní

Pánske bežecké topánky. Tu v spoločnosti Joma sme spustili nový špičkový model, ktorý vyniká svojou všestrannosťou a prispôsobivosťou: Podium. Navrhnuté pre rôzne použitie, ako pri tréningu, tak aj pri behu, príprave na súťaž alebo na regeneráciu. Ide o extrémne reaktívne trenažéry odporúčané pre rýchlych bežcov s tempom pod 4 minúty/km.

Zvršok je vyrobený z ľahkej a priedušnej sieťoviny s veľmi elegantným personalizovaným žakárovým povrchom. Vyrobené s takmer žiadnymi švami pomocou technológie ONE PIECE a doplnené perforáciou VTS, ktorá umožňuje vetranie a zlepšuje prúdenie vzduchu. Aby sa optimalizovalo padnutie a držanie, na boky a oblasť čipky bol pridaný tepelne utesnený syntetický materiál, ktorý sotva pridáva váhu navyše. Polstrovaný jazyk, ktorý je spojený so zvrškom pre väčšie pohodlie.

Zadná časť obsahuje časť STABILIS, ktorá stabilizuje náraz do chodidla a zabraňuje možným zraneniam. Medzipodošva bola skonštruovaná technológiou FLY REACTIVE, super ľahkým a reaktívnym materiálom, ktorý tlmí nárazy chodidla a posilňuje bežca.

Gumená podošva vynikajúcej kvality DURABILITY poskytuje primeranú odolnosť proti oderu na asfalte.

Charakteristika
Jednodielny nylonový zvršok s TPU
Zapínanie na čipku
Medzipodrážka s technológiou FLY REACTIVE
Gumená podrážka
Vynikajúca návratnosť energie
K zvršku prišitý ľahký jazyk
Technická informácia
8 mm pokles
Rýchle tempo: menej ako 4'/km
Vhodné pre: strednú váhu
Intenzita použitia: tréning
Povrch: asfalt


 Tabuľka veľkostípohlavie: PÁNSKE
kolekcia topánky: R.PODIUM